• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Наша гордість

Наша гордість- наші медалісти!

/Files/images/DSC_0015.JPGМельниченко Юлія - випускниця 2013 року

За відмінні успіхи в навчанні, перемоги на районних предметних олімпіадах, перемоги в обласних конкурсах та високі досягнення у спортивно-масовій роботі нагороджена Золотою медаллю

/Files/images/DSC_0017.JPGКорущак Маргарита - випускниця 2013 року

За відмінні успіхи в навчанні, перемоги на районних предметних олімпіадах, участь в обласних конкурсах та високі досягнення у спортивно-масовій роботі нагороджена Золотою медаллю

/Files/images/shkola/Рисунок6.jpgСтасів Віталій -

випускник 2012 року.

За відмінні успіхи в навчанні, перемоги на районних предметних олімпіадах, участь в обласних конкурсах та високі досягнення у спортивно-масовій роботі нагороджений Золотою медаллю

/Files/images/shkola/Рисунок7.jpgПухальська Богдана - випускниця 2012 року.

За відмінні успіхи в навчанні, перемоги на районних предметних олімпіадах, участь в обласних конкурсах нагороджена Срібною медаллю

/Files/images/shkola/y_dc693db3.jpgДорош Лілія - випускниця 2011 року

За відмінні успіхи в навчанні, перемоги на районних предметних олімпіадах, участь в обласних конкурсах нагороджена Золотою Медаллю

/Files/images/shkola/z_cc45b193.jpgКорущак Вікторія - випускниця 2011 року

За відмінні успіхи в навчанні, участь в районних предметних олімпіадах та конкурсах, нагороджена Срібною медаллю

/Files/images/shkola/z_07fc3ed1.jpgСтасів Людмила - випускниця 2011 року

За відмінні успіхи в навчанні, участь районних предметних олімпіадах та конкурсах, нагороджена Срібною медаллю

/Files/images/shkola/Фото0641.jpgМельниченко Аліна - випускниця 2010 року

За відмінні успіхи в навчанні, перемоги на районних предметних олімпіадах та участь у конкурсах, нагороджена Срібною медаллю

/Files/images/shkola/getImage (3).jpgСамбурська Олександра - випускниця 2010 року.

За відмінні успіхи в навчанні, перемоги на районних предметних олімпіадах, участь в конкурсах нагороджена Срібною медаллю

/Files/images/shkola/x_f54e6b9e.jpg Туман Олена - випускниця 2007 року

За відмінні успіхи в навчанні, перемоги на районних предметних олімпіадах, участь в обласних конкурсах нагороджена Золотою медаллю

/Files/images/shkola/z_1a37b4f3.jpgТаргоній Юлія - випускниця 2004 року

За відмінні успіхи в навчанні, перемоги на районних предметних олімпіадах, участь в обласних конкурсах нагороджена Золотою медаллю

/Files/images/shkola/x_2cbe54ff.jpgСамбурська Євгенія - випускниця 2004 року

За відмінні успіхи в навчанні, перемоги на районних предметних олімпіадах, участь в конкурсах нагороджена Срібною медаллю

/Files/images/shkola/getImage.jpgБаза Наталія - випускниця 2004 року

За відмінні успіхи в навчанні, перемоги на районних предметних олімпіадах, участь в конкурсах нагороджена Срібною медаллю

Шведюк Наталія - випускниця 2002 року

За відмінні успіхи в навчанні, участь в олімпіадах та конкурсах нагороджена Золотою медаллю

/Files/images/getImage.jpgПанасенко Зоя - випускниця 2000 року

За відмінні успіхи в навчанні, участь в олімпіадах та конкурсах нагороджена Золотою медаллю

Терновська Ірина - випускниця 2000 року

За відмінні успіхи в навчанні, участь в олімпіадах та конкурсах нагороджена Золотою медаллю

Кiлькiсть переглядiв: 18

Коментарi